Bendras tvarkarastis 2006-2007

McDonalds taurė 2018. U-12

2006 metai

Linkmenų 8 (Fanai stadionas)

A grupė B grupė
1.  

Sūduva

Marijampolė 1. Tauras Kaunas
2. Audra Vilnius 2. Milan academy Vilnius
3. Ateitis Vilnius 3. VFM Vilnius
4. Žalgirietis-1 Vilnius 4. Žalgirietis-2 Vilnius
TVARKARAŠTIS Gegužės 19 d. (šeštadienis)
             
1. 9.40 I A3-A4 Ateitis Žalgirietis-1
2. 9.40 II B3-B4 VFM Žalgirietis-2
3. 10.20 I A1-A2 Sūduva Audra
4. 10.20 II B1-B2 Tauras Milan academy
5. 12.30 I A1-A3 Sūduva Tauras
6. 12.30 II A2-A4 Audra Žalgirietis-1
7. 13.10 I B1-B3 Tauras VFM
8. 13.10 II B2-B4 Milan academy Žalgirietis-2
9. 14.30 I A1-A4 Sūduva Žalgirietis-1
10. 14.30 II B1-B4 Tauras Žalgirietis-2
11. 15.15 I A2-A3 Audra Tauras
12. 15.15 II B2-B3 Milan academy VFM
 

 

 

 

Play off Gegužės 20 (sekmadienis)
13. 10.10 I Dėl 5-8 v. Grupės A 3 vieta Grupės B 4 vieta
14. 10.10 II Dėl 5-8 v. Grupės B 3 vieta Grupės A 4 vieta
15. 10.55 I Dėl 1-4 v. Grupės A 1 vieta Grupės B 2 vieta
16. 10.55 II Dėl 1-4 v. Grupės B 1 vieta Grupės A 2 vieta
17. 13.00 I Dėl 7 v. R13 pralaimėtojas R14 pralaimėtojas
18. 13.00 II Dėl 5 v. R13 laimėtojas R14 laimėtojas
19. 13.45 I Dėl 3 v. R15 pralaimėtojas R16 pralaimėtojas
20. 13.45 II Finalas R15 laimėtojas R16 laimėtojas

 

 

McDonalds taurė 2018. U-11

2007 metai

Linkmenų 8 (Fanai stadionas)

A grupė B grupė
1. Dainava Alytus 1. Geležinis vilkas Vilnius
2. Ateitis Vilnius 2. Milan academy Vilnius
3. Granitas-1 Vilnius 3. Granitas-2 Vilnius
4. BFA-2 Vilnius 4. BFA-1 Vilnius

 

TVARKARAŠTIS Gegužės 19 d. (šeštadienis)
             
1. 9.00 I B1-B2 Geležinis vilkas Milan academy
2. 9.00 II B3-B4 Granitas-2 BFA-1
3. 11.05 I A1-A2 Dainava Ateitis
4. 11.05 II A3-A4 Granitas-1 BFA-2
5. 11.45 I B1-B3 Geležinis vilkas Granitas-2
6. 11.45 II B2-B4 Milan academy BFA-1
7. 13.50 I A1-A3 Dainava Granitas-1
8. 13.50 II A2-A4 Ateitis BFA-2

 

Gegužės 20 (sekmadienis)
9. 8.45 I B1-B4 Geležinis vilkas BFA-1
10. 8.45 II B2-B3 Milan academy Granitas-2
11. 9.30 I A1-A4 Dainava BFA-2
12. 9.30 II A2-A3 Ateitis Granitas-1
13. 11.40 I Dėl 5-8 v. Grupės A 3 vieta Grupės B 4 vieta
14. 11.40 II Dėl 5-8 v. Grupės B 3 vieta Grupės A 4 vieta
15. 12.20 I Dėl 1-4 v. Grupės A 1 vieta Grupės B 2 vieta
16. 12.20 II Dėl 1-4 v. Grupės B 1 vieta Grupės A 2 vieta
17. 14.25 I Dėl 7 v. R13 pralaimėtojas R14 pralaimėtojas
18. 14.25 II Dėl 5 v. R13 laimėtojas R14 laimėtojas
19. 15.10 I Dėl 3 v. R15 pralaimėtojas R16 pralaimėtojas
20. 15.10 II Finalas R15 laimėtojas R16 laimėtojas

 

 

Bendras tvarkarastis 2010-2011

McDonalds taurė 2018. U-8

2010 metai

Linkmenų 8 (Fanai stadionas)

A grupė B grupė
1. Milan academy Vilnius 1. Fortūna Vilnius
2. Audra Vilnius 2. FA Šiauliai-1 Šiauliai
3. FK Girionys Kaunas 3. Geležinis vilkas Vilnius
4. Nikė Vilnius 4. Ateitis-raudoni Vilnius
C grupė D grupė
1. Ateitis Balti Vilnius 1. Tauras Kaunas
2. Margiris Vilnius 2. VFM Vilnius
3. FA Šiauliai-2 Šiauliai 3. Granitas Vilnius
4. Spurtas Vilnius 4. Milan academy-2 Vilnius

 

TVARKARAŠTIS Gegužės 12 d. (šeštadienis)
             
1. 9.35 I A1-A2 Milan academy Audra
2. 9.35 II B3-B4 Geležinis vilkas Ateitis-raudoni
3. 10.10 I C1-C2 Ateitis-balti Margiris
4. 10.10 II D3-D4 Granitas Milan academy-2
5. 10.10 III D1-D2 Tauras VFM
6. 10.10 IV A3-A4 Girionys Nikė
7. 10.45 I B1-B2 Fortūna Šiauliai-1
8. 10.45 II C3-C4 Šiauliai-2 Spurtas
9. 12.00 I A1-A3 Milan academy Girionys
10. 12.00 II A2-A4 Audra Nikė
11. 12.00 III D1-D3 Tauras Granitas
12. 12.00 IV D2-D4 VFM Milan academy-2
13. 12.40 I B1-B3 Fortūna Geležinis vilkas
14. 12.40 II B2-B4 Šiauliai-1 Ateitis-raudoni
15. 12.40 III C1-C3 Ateitis-balti Šiauliai-2
16. 12.40 IV C2-C4 Margiris Spurtas
17. 13.50 I A1-A4 Milan academy Nikė
18. 13.50 II A2-A3 Audra Girionys
19. 14.30 I D1-D4 Tauras Milan academy-2
20. 14.30 II D2-D3 VFM Granitas
21. 14.30 III B1-B4 Fortūna Ateitis-raudoni
22. 14.30 IV B2-B3 Šiauliai-1 Geležinis vilkas
23. 15.05 I C1-C4 Ateitis-balti Spurtas
24. 15.05 II C2-C3 Margiris Šiauliai-2

 

  Gegužės 13 (sekmadienis)
25. 9.00 I Dėl 9-16 v. Grupės A 3 vieta Grupės B 4 vieta
26. 9.00 II Dėl 9-16 v. Grupės B 3 vieta Grupės A 4 vieta
27. 9.00 III Dėl 9-16 v. Grupės C 3 vieta Grupės D 4 vieta
28. 9.00 IV Dėl 9-16 v. Grupės D 3 vieta Grupės C 4 vieta
29. 9.35 I Dėl 1-8 v. Grupės A 1 vieta Grupės B 2 vieta
30. 9.35 II Dėl 1-8 v. Grupės B 1 vieta Grupės A 2 vieta
31. 9.35 III Dėl 1-8 v. Grupės C 1 vieta Grupės D 2 vieta
32. 9.35 IV Dėl 1-8 v. Grupės D 1 vieta Grupės C 2 vieta
33. 10.50 I Dėl 13-16 v. R25 pralaimėtojas R27 pralaimėtojas
34. 10.50 II Dėl 13-16 v. R26 pralaimėtojas R28 pralaimėtojas
35. 11.30 I Dėl 9-12 v. R25 laimėtojas R27 laimėtojas
36. 11.30 II Dėl 9-12 v. R26 laimėtojas R28 laimėtojas
37. 11.30 III Dėl 5-8 v. R29 pralaimėtojas R31 pralaimėtojas
38. 11.30 IV Dėl 5-8 v. R30 pralaimėtojas R32 pralaimėtojas
39. 12.05 I Dėl 1-4 v. R29 laimėtojas R31 laimėtojas
40. 12.05 II Dėl 1-4 v. R30 laimėtojas R32 laimėtojas
41. 13.20 I Dėl 15 v. R33 pralaimėtojas R34 pralaimėtojas
42. 13.20 II Dėl 13 v. R33 laimėtojas R34 laimėtojas
43. 13.20 III Dėl 11 v. R35 pralaimėtojas R36 pralaimėtojas
44. 13.20 IV Dėl 9 v. R35 laimėtojas R36 laimėtojas
45. 13.55 I Dėl 7 v. R37 pralaimėtojas R38 pralaimėtojas
46. 13.55 II Dėl 5 v. R37 laimėtojas R38 laimėtojas
47. 13.55 III Dėl 3 v R39 pralaimėtojas R39 pralaimėtojas
48. 13.55 IV Finalas R40 laimėtojas R40 laimėtojas

 

McDonalds taurė 2018. U-7

2011 metai

Linkmenų 8 (Fanai stadionas)

 

A grupė B grupė
1. Fortūna Vilnius 1. Girionys-2 Kaunas
2. Tauras žali Kaunas 2. Tauras raudoni Kaunas
3. Audra-2 Vilnius 3. Audra-1 Vilnius
4. Geležinis vilkas Vilnius 4. Granitas Vilnius
5. Ateitis Vilnius 5. Nikė Vilnius
6. Girionys-1 Kaunas 6. Fortūna Kaunas

 

TVARKARAŠTIS Gegužės 12 d. (šeštadienis)
             
1. 9.00 I A2-A5 Tauras žali Ateitis
2. 9.00 II A3-A4 Audra-2 Geležinis vilkas
3. 9.00 III B2-B5 Tauras raudoni Nikė
4. 9.00 IV B3-B4 Audra-1 Granitas
5. 9.35 III A1-A6 Fortūna V. Girionys-1
6. 9.35 IV B1-B6 Girionys-2 Fortūna K.
7. 10.45 III B2-B4 Tauras raudoni Granitas
8. 10.45 IV A2-A4 Tauras Žali Geležinis vilkas
9. 11.25 I A3-A6 Audra-2 Girionys-1
10. 11.25 II B1-B5 Girionys-2 Nikė
11. 11.25 III A1-A5 Fortūna V. Ateitis
12. 11.25 IV B3-B6 Audra-1 Fortūna K.
13. 13.15 I A1-A4 Fortūna V Geležinis vilkas
14. 13.15 II A5-A6 Ateitis Girionys-1
15. 13.15 III A2-A3 Tauras žali Audra-2
16. 13.15 IV B1-B4 Girionys-2 Granitas
17. 13.50 III B2-B3 Tauras raudoni Audra-1
18. 13.50 IV B5-B6 Nikė Fortūna K.

 

 

 
Gegužės 13 (sekmadienis)
19. 10.15 I A1-A3 Fortūna V Audra-2
20. 10.15 II B1-B3 Girionys-2 Audra-1
21. 10.15 III A2-A6 Tauras žali Girionys-1
22. 10.15 IV B2-B6 Tauras raudoni Fortūna K.
23. 10.50 III A4-A5 Geležinis vilkas Ateitis
24. 10.50 IV B4-B5 Granitas Nikė
25. 12.05 III A1-A2 Fortūna V Tauras žali
26. 12.05 IV B1-B2 Girionys-2 Tauras raudoni
27. 12.45 I A3-A5 Audra-2 Ateitis
28. 12.45 II A4-A6 Geležinis vilkas Girionys-1
29. 12.45 III B3-B5 Audra-1 Nikė
30. 12.45 IV B4-B6 Granitas Fortūna K.
31. 14.35 I Dėl 11 v. Grupės A 6 vieta Grupės B 6 vieta
32. 14.35 II Dėl 9 v. Grupės A 5 vieta Grupės B 5 vieta
33. 14.35 III Dėl 7 v. Grupės A 4 vieta Grupės B 4 vieta
34. 14.35 IV Dėl 5 v. Grupės A 3 vieta Grupės B 3 vieta
35. 15.10 I Dėl 3 v. Grupės A 2 vieta Grupės B 2 vieta
36. 15.10 II Finalas Grupės A 1 vieta Grupės B 1 vieta

Bendras 2008-2009 tvarkaraštis

McDonalds taurė 2018. U-10

2008 metai Linkmenų 8 (Fanai stadionas)

A grupė B grupė
1. Geležinis vilkas Vilnius 1. BFA Vilnius
2. Granitas Vilnius 2. Milan academy Vilnius
3. Žalgirietis Vilnius 3. Žalgiris Kaunas
4. Margiris Vilnius 4. Vytis Vilnius
5. VFM Vilnius 5. Spurtas Vilnius
6. Tauras Kaunas 6. Džiugas Telšiai
7. Dainava Alytus 7. Audra Vilnius

 

TVARKARAŠTIS Gegužės 5 d. (šeštadienis)
1. 9.00 I B2-B4 Milan academy Vytis
2. 9.00 II A2-A4 Granitas Margiris
9.00 III B1-B5 BFA Spurtas
3. 9.00 IV A1-A5 Geležinis vilkas VFM
4.
5. 9.35 I A3-A7 Žalgirietis Dainava
6. 9.35 II B3-B7 Žalgiris Audra
7. 10.50 I A1-A2 Geležinis vilkas Granitas
8. 10.50 II A4-A6 Margiris Tauras
9. 10.50 III B1-B2 BFA Milan academy
10. 10.50 IV B4-B6 Vytis Džiugas
11. 11.25 I A5-A7 VFM Dainava
12. 11.25 II B5-B7 Spurtas Audra
13. 12.40 I A3-A4 Žalgirietis Margiris
14. 12.40 II A1-A6 Geležinis vilkas Tauras
15. 12.40 III B3-B4 Žalgiris Vytis
16. 12.40 IV B1-B6 BFA Džiugas
17. 13.15 I A2-A5 Granitas VFM
18. 13.15 II B2-B5 Milan academy Spurtas
19. 13.50 I A1-A4 Geležinis vilkas Margiris
20. 13.50 II A6-A7 Tauras Dainava
21. 14.30 I B1-B4 BFA Vytis
22. 14.30 II B6-B7 Džiugas Audra
23. 14.30 III A2-A3 Granitas Žalgirietis
24. 14.30 IV B2-B3 Milan academy Žalgiris

 

Gegužės 6 (sekmadienis)
25. 9.00 I A5-A6 VFM Tauras
26. 9.00 II A4-A7 Margiris Dainava
27. 9.00 III B5-B6 Spurtas Džiugas
28. 9.00 IV B4-B7 Vytis Audra
29. 9.35 I A1-A3 Geležinis vilkas Žalgirietis
30. 9.35 II B1-B3 BFA Žalgiris
31. 10.10 I A2-A7 Granitas Dainava
32. 10.10 II A4-A5 Margiris VFM
33. 10.50 I B2-B7 Milan academy Audra
34. 10.50 II B4-B5 Vytis Spurtas
35. 10.50 III A3-A6 Žalgirietis Tauras
36. 10.50 IV B3-B6 Žalgiris Džiugas
37. 12.00 I A1-A7 Geležinis vilkas Dainava
38. 12.00 II B1-B7 BFA Audra
39. 12.00 III A2-A6 Granitas Tauras
40. 12.00 IV B2-B6 Milan academy Džiugas
41. 12.40 I A3-A5 Žalgirietis VFM
42. 12.40 II B3-B5 Žalgiris Spurtas
43. 13.50 I Dėl 13 v. Grupės A 7 vieta Grupės B 7 vieta
44. 13.50 II Dėl 11 v. Grupės A 6 vieta Grupės B 6 vieta
45. 13.50 III Dėl 9 v. Grupės A 5 vieta Grupės B 5 vieta
46. 13.50 IV Dėl 7 v. Grupės A 4 vieta Grupės B 4 vieta
47. 14.25 III Dėl 5 v. Grupės A 3 vieta Grupės B 3 vieta
48. 14.25 II Dėl 3 v. Grupės A 2 vieta Grupės B 2 vieta
49. 14.25 I Finalas Grupės A 1 vieta Grupės B 1 vieta

 

 

McDonalds taurė 2018. U-9

2009 metai Linkmenų 8 (Fanai stadionas)

A grupė B grupė
1. Tauras-2 Kaunas 1. Tauras Kaunas
2. Margiris Vilnius 2. Granitas Vilnius
3. Audra Vilnius 3. Audra-2 Vilnius
4. Vytis Vilnius 4. Geležinis vilkas Vilnius
5. Granitas-2 Vilnius 5. Žalgirietis Vilnius

 

TVARKARAŠTIS Gegužės 5 d. (šeštadienis)
1. 10.10 I A2-A5 Margiris Granitas-2
2. 10.10 II A3-A4 Audra Vytis
3. 10.10 III B2-B5 Granitas Žalgirietis
4. 10.10 IV B3-B4 Audra-2 Geležinis vilkas
5. 12.00 I A1-A5 Tauras-2 Granitas-2
6. 12.00 II A2-A4 Margiris Vytis
7. 12.00 III B1-B5 Tauras Žalgirietis
8. 12.00 IV B2-B4 Granitas Geležinis vilkas
9. 13.15 III A2-A3 Margiris Audra
10. 13.15 IV B2-B3 Granitas Audra-2
11. 13.50 III A1-A4 Tauras-2 Vytis
12. 13.50 IV B1-B4 Tauras Geležinis vilkas

 

Gegužės 6 (sekmadienis)
13. 9.35 III A1-A3 Tauras-2 Audra
14. 9.35 IV B1-B3 Tauras Audra-2
15. 10.10 III A4-A5 Vytis Granitas-2
16. 10.10 IV B4-B5 Geležinis vilkas Žalgirietis
17. 11.25 I A1-A2 Tauras-2 Margiris
18. 11.25 II B1-B2 Tauras Granitas
19. 11.25 III A3-A5 Audra Granitas-2
20. 11.25 IV B3-B5 Audra-2 Žalgirietis

 

 

Play off

21. 13.15 I Dėl 5-8 vietų Grupės A 4 vieta Grupės B 3 vieta
22. 13.15 II Dėl 5-8 vietų Grupės A 3 vieta Grupės B 4 vieta
23. 13.15 III Pusfinalis Grupės A 2 vieta Grupės B 1 vieta
24. 13.15 IV Pusfinalis Grupės A 1 vieta Grupės B 2 vieta
25. 14.25 IV Dėl 9 v. Grupės A 5 vieta Grupės B 5 vieta
33. 15.00 I Dėl 7 v. R21 pralaimėtojas R22 pralaimėtojas
34. 15.00 II Dėl 5 v. R21 laimėtojas R22 laimėtojas
35. 15.00 III Dėl 3 v. R23 pralaimėtojas R24 pralaimėtojas
36. 15.00 IV Finalas R23 laimėtojas R24 laimėtojas