„McDonald’sCup 2018“ 2007 m. amžiaus grupės turnyro rezultatai:

A grupė
1. Dainava 0:1 1:1 0:1 3 1:3 1 IV
2. Ateitis 1:0 0:1 0:1 3 1:2 3 III
3. Granitas-1 1:1 1:0 0:2 3 2:3 4 II
4. BFA-2 1:0 1:0 2:0   3 4:0 9 I

 

B grupė
1. Geležinis vilkas 0:1 2:0 1:2 3 3:3 3 III
2. Milan academy 1:0   2:0 2:0 3 5:0 9 I
3. Granitas-2 0:2 0:2 0:1 3 0:5 0 IV
4. BFA-1 2:1 0:2 1:0 3 3:3 6 II

Rezultatai Gegužės 19 d. (šeštadienis)
1. 9.00 I B1-B2 Geležinis vilkas Milan academy 0:1
2. 9.00 II B3-B4 Granitas-2 BFA-1 0:1
3. 11.05 I A1-A2 Dainava Ateitis 0:1
4. 11.05 II A3-A4 Granitas-1 BFA-2 0:2
5. 11.45 I B1-B3 Geležinis vilkas Granitas-2 2:0
6. 11.45 II B2-B4 Milan academy BFA-1 2:0
7. 13.50 I A1-A3 Dainava Granitas-1 1:1
8. 13.50 II A2-A4 Ateitis BFA-2 0:1

Gegužės 20 (sekmadienis)
9. 8.45 I B1-B4 Geležinis vilkas BFA-1 1:2
10. 8.45 II B2-B3 Milan academy Granitas-2 2:0
11. 9.30 I A1-A4 Dainava BFA-2 0:1
12. 9.30 II A2-A3 Ateitis Granitas-1 0:1
13. 11.40 I Dėl 5-8 v. Ateitis Granitas-2 5:0
14. 11.40 II Dėl 5-8 v. Geležinis vilkas Dainava 0:4
15. 12.20 I Dėl 1-4 v. BFA-2 BFA-1 1:3
16. 12.20 II Dėl 1-4 v. Milan academy Granitas-1 0:2
17. 14.25 I Dėl 7 v. Granitas-2 Geležinis vilkas 0:4
18. 14.25 II Dėl 5 v. Ateitis Dainava 1:1 (5:4)
19. 15.10 I Dėl 3 v. BFA-2 Milan academy 2:3
20. 15.10 II Finalas BFA-1 Granitas-1 0:1

„McDonald’sCup 2018“ 2006 m. amžiaus grupės turnyro rezultatai:

A grupė
1. Sūduva 0:0 2:1 0:2 3 2:3 4 II
2. Audra 0:0 0:0 0:0 3 0:0 3 III
3. Ateitis 1:2 0:0 0:2 3 1:4 1 IV
4. Žalgirietis-1 2:0 0:0 2:0   3 4:0 7 I

 

B grupė
1. Tauras 0:3 1:1 1:1 3 2:5 2 IV
2. Milan academy 3:0   0:0 1:0 3 4:0 7 I
3. VFM 1:1 0:0 1:1 3 2:2 3 II
4. Žalgirietis-2 1:1 0:1 1:1 3 2:3 2 III

 

Rezultatai Gegužės 19 d. (šeštadienis)
1. 9.40 I A3-A4 Ateitis Žalgirietis-1 0:2
2. 9.40 II B3-B4 VFM Žalgirietis-2 1:1
3. 10.20 I A1-A2 Sūduva Audra 0:0
4. 10.20 II B1-B2 Tauras Milan academy 0:3
5. 12.30 I A1-A3 Sūduva Ateitis 2:1
6. 12.30 II A2-A4 Audra Žalgirietis-1 0:0
7. 13.10 I B1-B3 Tauras VFM 1:1
8. 13.10 II B2-B4 Milan academy Žalgirietis-2 1:0
9. 14.30 I A1-A4 Sūduva Žalgirietis-1 0:2
10. 14.30 II B1-B4 Tauras Žalgirietis-2 1:1
11. 15.15 I A2-A3 Audra Ateitis 0:0
12. 15.15 II B2-B3 Milan academy VFM 0:0

Gegužės 20 (sekmadienis)
Play off
13. 10.10 I Dėl 5-8 v. Audra Tauras 0:3
14. 10.10 II Dėl 5-8 v. Žalgirietis-2 Ateitis 4:0
15. 10.55 I Dėl 1-4 v. Žalgirietis-1 VFM 3:1
16. 10.55 II Dėl 1-4 v. Milan academy Sūduva 0:0 (3:2)
17. 13.00 I Dėl 7 v. Audra Ateitis 0:3
18. 13.00 II Dėl 5 v. Tauras Žalgirietis-2 3:2
19. 13.45 I Dėl 3 v. VFM Sūduva 0:0 (2:3)
20. 13.45 II Finalas Žalgirietis-1 Milan academy 1:0

„McDonald’sCup 2018“ 2011 m. amžiaus grupės turnyro rezultatai:

1. Fortūna Vilnius   4:3 7:0 7:1 1:1 4:2 5 23:7 13 I
2. Tauras žali Kaunas 3:4 4:4 7:2 0:8 3:3 5 17:32 5 IV
3. Audra-2 Vilnius 0:7 4:4 3:4 1:6 2:9 5 10:30 1 VI
4. Geležinis vilkas Vilnius 1:7 2:7 4:3 0:11 2:8 5 9:36 3 V
5. Ateitis Vilnius 1:1 8:0 6:1 11:0 4:4 5 30:6 11 II
6. Girionys-1 Kaunas 2:4 3:3 9:2 8:2 4:4 5 26:15 8 III

 

1. Girionys-2 Kaunas 3:1 1:6 0:9 4:10 1:5 5 9:31 3 VI
2. Tauras raudoni Kaunas 1:3 0:6 0:11 2:1 3:6 5 6:27 3 V
3. Audra-1 Vilnius 6:1 6:0 1:1 7:2 7:2 5 27:6 13 II
4. Granitas Vilnius 9:0 11:0 1:1   7:1 8:4 5 36:6 13 I
5. Nikė Vilnius 10:4 1:2 2:7 1:7 4:14 5 18:34 3 IV
6. Fortūna Kaunas 5:1 6:3 2:7 4:8 14:4 5 31:23 9 III

Rezultatai Gegužės 12 d. (šeštadienis)
1. 9.00 I A2-A5 Tauras žali Ateitis 0:8
2. 9.00 II A3-A4 Audra-2 Geležinis vilkas 3:4
3. 9.00 III B2-B5 Tauras raudoni Nikė 2:1
4. 9.00 IV B3-B4 Audra-1 Granitas 1:1
5. 9.35 III A1-A6 Fortūna V. Girionys-1 4:2
6. 9.35 IV B1-B6 Girionys-2 Fortūna K. 1:5
7. 10.45 III B2-B4 Tauras raudoni Granitas 0:11
8. 10.45 IV A2-A4 Tauras Žali Geležinis vilkas 7:2
9. 11.25 I A3-A6 Audra-2 Girionys-1 2:9
10. 11.25 II B1-B5 Girionys-2 Nikė 4:10
11. 11.25 III A1-A5 Fortūna V. Ateitis 1:1
12. 11.25 IV B3-B6 Audra-1 Fortūna K. 7:2
13. 13.15 I A1-A4 Fortūna V Geležinis vilkas 7:1
14. 13.15 II A5-A6 Ateitis Girionys-1 4:4
15. 13.15 III A2-A3 Tauras žali Audra-2 4:4
16. 13.15 IV B1-B4 Girionys-2 Granitas 0:9
17. 13.50 III B2-B3 Tauras raudoni Audra-1 0:6
18. 13.50 IV B5-B6 Nikė Fortūna K. 4:14

 

Gegužės 13 (sekmadienis)
19. 10.15 I A1-A3 Fortūna V Audra-2 7:0
20. 10.15 II B1-B3 Girionys-2 Audra-1 1:6
21. 10.15 III A2-A6 Tauras žali Girionys-1 3:3
22. 10.15 IV B2-B6 Tauras raudoni Fortūna K. 3:6
23. 10.50 III A4-A5 Geležinis vilkas Ateitis 0:11
24. 10.50 IV B4-B5 Granitas Nikė 7:1
25. 12.05 III A1-A2 Fortūna V Tauras žali 4:3
26. 12.05 IV B1-B2 Girionys-2 Tauras raudoni 3:1
27. 12.45 I A3-A5 Audra-2 Ateitis 1:6
28. 12.45 II A4-A6 Geležinis vilkas Girionys-1 2:8
29. 12.45 III B3-B5 Audra-1 Nikė 7:2
30. 12.45 IV B4-B6 Granitas Fortūna K. 8:4
31. 14.35 I Dėl 11 v. Audra-2 Girionys-2
32. 14.35 II Dėl 9 v. Geležinis vilkas Tauras raudoni 3:7
33. 14.35 III Dėl 7 v. Tauras žali Nikė
34. 14.35 IV Dėl 5 v. Girionys-1 Fortūna K. 1:1 (1:3)
35. 15.10 I Dėl 3 v. Ateitis Audra-1 1:6
36. 15.10 II Finalas Fortūna Granitas 1:4

„McDonald’sCup 2018“ 2010 m. amžiaus grupės turnyro rezultatai:

A grupė
1. Milan academy 1:12 0:1 5:5 3 6:18 1 IV
2. Audra 12:1   12:0 7:2 3 31:3 9 I
3. Girionys 1:0 0:12 2:2 3 3:14 4 II
4. Nikė 5:5 2:7 2:2 3 9:14 2 III

 

B grupė
1. Fortūna 1:2 6:1 2:0 3 9:3 6 II
2. FA Šiauliai-1 2:1   7:0 5:0 3 14:1 9 I
3. Geležinis vilkas 1:6 0:7 0:9 3 1:22 0 IV
4. Ateitis-raudoni 0:2 0:5 9:0 3 9:7 3 III

 

C grupė
1. Ateitis-balti   1:1 7:0 9:0 3 17:1 7 I
2. Margiris 1:1 2:2 8:2 3 11:5 5 II
3. FA Šiauliai-2 0:7 2:2 3:2 3 5:11 4 III
4. Spurtas 0:9 2:8 2:3 3 4:20 0 IV

 

D grupė
1. Tauras 0:6 0:4 0:10 3 0:20 0 IV
2. VFM 6:0 1:2 2:8 3 9:10 3 III
3. Granitas 4:0 2:1 1:8 3 7:9 6 II
4. Milan academy-2 10:0 8:2 8:1   3 26:3 9 I

Gegužės 12 d. (šeštadienis)
1. 9.35 I A1-A2 Milan academy Audra 1:12
2. 9.35 II B3-B4 Geležinis vilkas Ateitis-raudoni 0:9
3. 10.10 I C1-C2 Ateitis-balti Margiris 1:1
4. 10.10 II D3-D4 Granitas Milan academy-2 1:8
5. 10.10 III D1-D2 Tauras VFM 0:6
6. 10.10 IV A3-A4 Girionys Nikė 2:2
7. 10.45 I B1-B2 Fortūna Šiauliai-1 1:2
8. 10.45 II C3-C4 Šiauliai-2 Spurtas 3:2
9. 12.00 I A1-A3 Milan academy Girionys 0:1
10. 12.00 II A2-A4 Audra Nikė 7:2
11. 12.00 III D1-D3 Tauras Granitas 0:4
12. 12.00 IV D2-D4 VFM Milan academy-2 2:8
13. 12.40 I B1-B3 Fortūna Geležinis vilkas 6:1
14. 12.40 II B2-B4 Šiauliai-1 Ateitis-raudoni 5:0
15. 12.40 III C1-C3 Ateitis-balti Šiauliai-2 7:0
16. 12.40 IV C2-C4 Margiris Spurtas 8:2
17. 13.50 I A1-A4 Milan academy Nikė 5:5
18. 13.50 II A2-A3 Audra Girionys 12:0
19. 14.30 I D1-D4 Tauras Milan academy-2 0:10
20. 14.30 II D2-D3 VFM Granitas 1:2
21. 14.30 III B1-B4 Fortūna Ateitis-raudoni 2:0
22. 14.30 IV B2-B3 Šiauliai-1 Geležinis vilkas 7:0
23. 15.05 I C1-C4 Ateitis-balti Spurtas 9:0
24. 15.05 II C2-C3 Margiris Šiauliai-2 2:2

Gegužės 13 (sekmadienis)
25. 9.00 I Dėl 9-16 v. Nikė Geležinis vilkas 12:1
26. 9.00 II Dėl 9-16 v. Ateitis-raudoni Milan academy 2:2  (3:1)
27. 9.00 III Dėl 9-16 v. FA Šiauliai-2 Tauras 2:1
28. 9.00 IV Dėl 9-16 v. VFM Spurtas 3:0
29. 9.35 I Dėl 1-8 v. Audra Fortūna 5:1
30. 9.35 II Dėl 1-8 v. FA Šiauliai-1 Girionys 5:0
31. 9.35 III Dėl 1-8 v. Ateitis-balti Granitas 2:0
32. 9.35 IV Dėl 1-8 v. Milan academy-2 Margiris 5:3
33. 10.50 I Dėl 13-16 v. Geležinis vilkas Tauras 3:6
34. 10.50 II Dėl 13-16 v. Milan academy Spurtas 1:3
35. 11.30 I Dėl 9-12 v. Nikė FA Šiauliai-2 4:1
36. 11.30 II Dėl 9-12 v. Ateitis-raudoni VFM 1:0
37. 11.30 III Dėl 5-8 v. Fortūna Granitas 0:2
38. 11.30 IV Dėl 5-8 v. Girionys Margiris 1:2
39. 12.05 I Dėl 1-4 v. Audra Ateitis-balti 3:1
40. 12.05 II Dėl 1-4 v. Šiauliai-1 Milan academy-2 4:3
41. 13.20 I Dėl 15 v. Geležinis vilkas Milan academy 2:8
42. 13.20 II Dėl 13 v. Tauras Spurtas 1:0
43. 13.20 III Dėl 11 v. FA Šiauliai-2 VFM 1:2
44. 13.20 IV Dėl 9 v. Nikė Ateitis-raudoni 1:9
45. 13.55 I Dėl 7 v. Fortūna Girionys 3:0
46. 13.55 II Dėl 5 v. Granitas Margiris 1:3
47. 13.55 III Dėl 3 v Ateitis-balti Milan academy-2 4:2
48. 13.55 IV Finalas Audra Šiauliai-1 4:0

 

„McDonald’sCup 2018“ 2008 m. amžiaus grupės turnyro rezultatai:

1. Geležinis vilkas Vilnius   1:2 2:0 5:0 0:2 2:0 2:3 6 12:7 9 IV
2. Granitas Vilnius 2:1   2:0 5:1 5:2 2:1 3:1 6 19:6 18 I
3. Žalgirietis Vilnius 0:2 0:2   2:1 2:3 2:5 1:1 6 7:14 4 VI 
4. Margiris Vilnius 0:5 1:5 1:2   2:6 2:4 1:3 6 7:25 0 VII
5. VFM Vilnius 2:0 2:5 3:2 6:2   0:1 3:1 6 16:11 12 II
6. Tauras Kaunas 0:2 1:2 5:2 4:2 1:0   2:2 6 13:10 10 III
7. Dainava  Alytus 3:2 1:3 1:1 3:1 1:3 2:2   6 11:12 8 V

 

1. BFA Vilnius   1:1 3:2 5:1 0:0 5:1 5:0 6 19:5 14 II
2. Milan academy Vilnius 1:1   0:6 1:1 2:3 0:4 1:5 6 5:20 2 VII
3. Vytis Vilnius 2:3 6:0   1:0 5:1 4:2 5:2 6 23:8 15 I
4. Džiugas Telšiai 1:5 1:1 0:1   0:2 2:1 3:3 6 7:13 5 V 
5. Spurtas Vilnius 0:0 3:2 1:5 2:0   1:0 4:2 6 11:9 13 III
6. Žalgiris Kaunas 1:5 4:0 2:4 1:2 0:1   0:2 6 8:14 3 VI 
7. Audra Vilnius 0:5 5:1 2:5 3:3 2:4 2:0   6 14:18 7 IV

 

Rezultatai Gegužės 5 d. (šeštadienis)
1. 9.00 I B2-B3 Milan academy Vytis 0:6
2. 9.00 II A2-A4 Granitas Margiris 5:1
3. 9.00 III B1-B5 BFA Spurtas 0:0
4. 9.00 IV A1-A5 Geležinis vilkas VFM 0:2
5. 9.35 I A3-A7 Žalgirietis Dainava 1:1
6. 9.35 II B3-B7 Žalgiris Audra 0:2
7. 10.50 I A1-A2 Geležinis vilkas Granitas 1:2
8. 10.50 II A4-A6 Margiris Tauras 2:4
9. 10.50 III B1-B2 BFA Milan academy 1:1
10. 10.50 IV B4-B6 Vytis Džiugas 1:0
11. 11.25 I A5-A7 VFM Dainava 3:1
12. 11.25 II B5-B7 Spurtas Audra 4:2
13. 12.40 I A3-A4 Žalgirietis Margiris 2:1
14. 12.40 II A1-A6 Geležinis vilkas Tauras 2:0
15. 12.40 III B3-B4 Žalgiris Vytis 2:5
16. 12.40 IV B1-B6 BFA Džiugas 5:1
17. 13.15 I A2-A5 Granitas VFM 5:2
18. 13.15 II B2-B5 Milan academy Spurtas 2:3
19. 13.50 I A1-A4 Geležinis vilkas Margiris 5:0
20. 13.50 II A6-A7 Tauras Dainava 2:2
21. 14.30 I B1-B4 BFA Vytis 3:2
22. 14.30 II B6-B7 Džiugas Audra 3:3
23. 14.30 III A2-A3 Granitas Žalgirietis 2:0
24. 14.30 IV B2-B3 Milan academy Žalgiris 0:4

 

Gegužės 6 (sekmadienis)
25. 9.00 I A5-A6 VFM Tauras 0:1
26. 9.00 II A4-A7 Margiris Dainava 1:3
27. 9.00 III B5-B6 Spurtas Džiugas 2:0
28. 9.00 IV B4-B7 Vytis Audra 5:2
29. 9.35 I A1-A3 Geležinis vilkas Žalgirietis 2:0
30. 9.35 II B1-B3 BFA Žalgiris 5:1
31. 10.10 I A2-A7 Granitas Dainava 3:1
32. 10.10 II A4-A5 Margiris VFM 2:6
33. 10.50 I B2-B7 Milan academy Audra 1:5
34. 10.50 II B4-B5 Vytis Spurtas 5:1
35. 10.50 III A3-A6 Žalgirietis Tauras 2:5
36. 10.50 IV B3-B6 Žalgiris Džiugas 1:2
37. 12.00 I A1-A7 Geležinis vilkas Dainava 2:3
38. 12.00 II B1-B7 BFA Audra 5:0
39. 12.00 III A2-A6 Granitas Tauras 2:1
40. 12.00 IV B2-B6 Milan academy Džiugas 1:1
41. 12.40 I A3-A5 Žalgirietis VFM 2:3
42. 12.40 II B3-B5 Žalgiris Spurtas 0:1
43. 13.50 I Dėl 13 v. Margiris Milan academy 1:4
44. 13.50 II Dėl 11 v. Žalgirietis Žalgiris 1:0
45. 13.50 III Dėl 9 v. Dainava Džiugas 2:0
46. 13.50 IV Dėl 7 v. Geležinis vilkas Audra 1:4
47. 14.25 III Dėl 5 v. Tauras Spurtas 0:0 (10:9)
48. 14.25 II Dėl 3 v. VFM BFA 1:2
49. 14.25 I Finalas Granitas Vytis 3:1

 

„McDonald’sCup 2018“ 2009 m. amžiaus grupės turnyro rezultatai:

1. Tauras-2 Kaunas   3:7 2:5 3:1 5:0 4 13:13 6 III
2. Margiris Vilnius 7:3   1:6 3:2 5:1 4 16:12 9 II
3. Audra Vilnius 5:2 6:1   5:3 10:0 4 26:6 12 I
4. Vytis Vilnius 1:3 2:3 3:5   1:0 4 7:11 3 IV
5. Granitas-2 Vilnius 0:5 1:5 0:10 0:1   4 1:21 0 V

 

1. Tauras Kaunas   0:9 0:5 0:8 1:10 4 1:32 0 V
2. Granitas Vilnius 9:0   7:0 3:4 0:3 4 19:7 6 III
3. Audra-2 Vilnius 5:0 0:7   0:1 2:7 4 7:15 3 IV
4. Geležinis vilkas Vilnius 8:0 4:3 1:0   0:3 4 13:6 9 II
5. Žalgirietis Vilnius 10:1 3:0 7:2 3:0   4 23:3 12 I

 

Rezultatai Gegužės 5 d. (šeštadienis)
1. 10.10 I A2-A5 Margiris Granitas-2 5:1
2. 10.10 II A3-A4 Audra Vytis 5:3
3. 10.10 III B2-B5 Granitas Žalgirietis 0:3
4. 10.10 IV B3-B4 Audra-2 Geležinis vilkas 0:1
5. 12.00 I A1-A5 Tauras-2 Granitas-2 5:0
6. 12.00 II A2-A4 Margiris Vytis 3:2
7. 12.00 III B1-B5 Tauras Žalgirietis 1:10
8. 12.00 IV B2-B4 Granitas Geležinis vilkas 3:4
9. 13.15 III A2-A3 Margiris Audra 1:6
10. 13.15 IV B2-B3 Granitas Audra-2 7:0
11. 13.50 III A1-A4 Tauras-2 Vytis 3:1
12. 13.50 IV B1-B4 Tauras Geležinis vilkas 0:8

 

Gegužės 6 (sekmadienis)
13. 9.35 III A1-A3 Tauras-2 Audra 2:5
14. 9.35 IV B1-B3 Tauras Audra-2 0:5
15. 10.10 III A4-A5 Vytis Granitas-2 1:0
16. 10.10 IV B4-B5 Geležinis vilkas Žalgirietis 0:3
17. 11.25 I A1-A2 Tauras-2 Margiris 3:7
18. 11.25 II B1-B2 Tauras Granitas 0:9
19. 11.25 III A3-A5 Audra Granitas-2 10:0
20. 11.25 IV B3-B5 Audra-2 Žalgirietis 2:7

 

Play off
21. 13.15 I Dėl 5-8 v. Vytis Granitas 3:2
22. 13.15 II Dėl 5-8 v. Tauras-2 Audra-2 3:1
23. 13.15 III Dėl 1-4 v. Margiris Žalgirietis 3:2
24. 13.15 IV Dėl 1-4 v. Audra Geležinis vilkas 8:0
25. 14.25 IV Dėl 9 v. Granitas-2 Tauras 4:2
26. 15.00 I Dėl 7 v. Granitas Audra-2 6:1
27. 15.00 II Dėl 5 v. Vytis Tauras-2 1:4
28. 15.00 III Dėl 3 v. Žalgirietis Geležinis vilkas 8:2
29. 15.00 IV Finalas Margiris Audra 2:1