Trečiasis tarptautinis vaikų futbolo turnyras „McDonald‘s Cup“ 2014 m. jau vyko du gegužės savaitgalius iš eilės, o varžybos vyko net keturiose vaikų amžiaus grupėse: tarp 2005, 2006, 2007 ir 2008 m. gimimo vaikų.

Tarp vyriausiųjų dalyvių „McDonald’s Cup“ turnyre triumfavo Lietuvos komandos ir turnyro nugalėtojų taurės liko Lietuvoje: tarp 2005 m. gimimo vaikų komandų pajėgiausi buvo Vilniaus FM auklėtiniai, o tarp metais jaunesnių vaikų nugalėjo Klaipėdos FM „Baltai“ komanda.

2005 m. gimimo vaikų komandų varžybose dalyvavo 10 devynmečių-dešimtmečių berniukų futbolo komandų iš Latvijos ir Lietuvos. Trečiąją vietą turnyre iškovojo svečiai iš Latvijos Daugavpilio miesto BFC „Daugava“ komanda, kuri mažajame finale dėl trečiosios vietos tik po devynių metrų baudinių serijos rezultatu 5:4 įveikė Klaipėdos miesto futbolo mokyklos komandą. Turnyrą jau antrus metus iš eilės laimėjo Vilniaus FM komanda (treneris – E. Malkevičius), finale kiek netikėtai lengvai 2:0 laimėjusi principinę dvikovą prieš kitą sostinės FA „Žalgirietis“ komandą.

Daug atkakliau vyko 2006 m. gimimo vaikų komandų varžybos. Treti turnyre liko sostinės FA „Žalgirietis“ atstovai, ketvirti – svečiai iš Latvijos Jūrmalos miesto FK „Kauguri“. „McDonald‘s CUP“ turnyro nugalėtojų taurė iškeliavo į Lietuvos pajūrį – ją išsivežė Klaipėdos FM „Baltai“ komandos atstovai, turnyro finale tik po baudinių serijos 2:0 laimėję prieš antrąją vietą užėmusią Vilniaus Baltijos futbolo akademijos pirmąją komandą. Pagrindinis finalo rungtynių laikas baigėsi 0:0, o devynių metrų baudinius taikliau smūgiavo klaipėdiečiai.

Patys mažiausi „McDonald‘s Cup“ turnyro dalyviai buvo 2008 m. gimimo vaikai, atstovavę aštuonias komandas iš Latvijos ir Lietuvos. Šiame turnyre sėkmingiausiai žaidė Vilniaus futbolo mokyklų komandos, kurios ir „susišlavė“ visus turnyro nugalėtojų prizus. Treti turnyre liko TFA „Milanas“ akademijos atstovai, kurie rungtynėse dėl trečiosios vietos 2:1 nugalėjo svečius iš Klaipėdos miesto FC – FM „Švyturys“ jaunuosius futbolininkus. Didžiajame varžybų finale vyko tikras sostinės derbis – futbolo mokyklos „Ateitis“ komanda kovojo su futbolo akademijos „Žalgirietis“ atstovais. Šias varžybas 4:0 laimėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie ir tapo turnyro nugalėtojais. Varžybų šeimininkai FM „Audra-McDonald‘s“ berniukai turnyre liko šešti, į priekį galutinėje turnyro komandų rikiuotėje praleidę dar ir svečius iš Latvijos FK „Salaspils“ komandos atstovus.

Tarp 2007 m. gimimo vaikų komandų pajėgiausia turnyre buvo Kauno FM „Tauras“ ekipa. Ji rungtynėse dėl pirmosios vietos tik po labai atkaklios kovos 1:0 įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus FM „Žaibas“ komandą. Kitos sostinės komandos FA „Žalgirietis“ atstovai pasidabino bronzos medaliais, mažajame finale 6:0 nugalėdami Rygos JFK „Daugava“ berniukus.

Tačiau kaimyninės Latvijos atstovai turnyre be nugalėtojų laurų neliko – šeimų estafečių varžybas, kurių metu futbolininko įgūdžius turėjo pademonstruoti visi šeimos nariai, laimėjo Dobrovolskių šeima, atvykusi į turnyrą palaikyti „Salaspils“ komandoje žaidžiančio sūnaus. Nugalėtojai laimėjo galimybę visam savaitgaliui nemokamai važinėtis naujutėlaičiu automobiliu FIAT 500X.