Antrasis tarptautinis vaikų futbolo turnyras vyko 2014 m. gegužės mėn. sostinės LFF stadione. Turnyre kaip ir pirmaisiais metais varžėsi 2005 ir 2006 m. gimimo vaikų futbolo komandos iš Lietuvos ir kaimyninių šalių.

2005 m. gimimo vaikų varžybose dalyvavo 8 berniukų komandos iš Latvijos ir Lietuvos.

Varžybų prizininkais tapo trys Vilniaus komandos: trečiąją vietą iškovojo Vilniaus „Baltijos Futbolo Akademijos“ komanda, antri liko sostinės FM „Žalgirietis“, o varžybas laimėjo Vilniaus FM komanda (treneris – E. Malkevičius. Rungtynėse dėl trečios vietos turnyro svečiai iš Kauno FK „Girionys“ komandos 0:1 nusileido sostinės BFA komandai, o varžybų finale Vilniaus FM kiek netikėtai dideliu rezultatu 6:0 laimėjo prieš FA „Žalgirietis“ komandą. Geriausiai iš Latvijos komandų pasirodžiusi Rygos „Dinamo“ komanda užėmė tik penktąją vietą.

Galutinė turnyro 2005 m. gimimo vaikų amžiaus grupės komandų rikiuotė:

 1. Vilniaus FM.
 2. FA „Žalgirietis“ (Vilnius).
 3. BFA (Vilnius).
 4. FK „Girionys“ (Kaunas).
 5. „Dinamo“ (Riga)
 6. FM „Granitas“ (Vilnius).
 7. „McDonald‘s“ (Vilnius).
 8. FC „Super Nova“ (Saulskrasti, Latvia).

2006 m. gimimo vaikų „McDonald‘s Cup“ turnyro nugalėtojų taurė iškeliavo į Latviją – ją išsivežė futbolo klubo „Daugava“ atstovai, kurie varžybų finale 3:1 nugalėjo Vilniaus BFA komandos atstovus. Rungtynėse dėl trečiosios vietos sostinės FA „Žalgirietis“ 4:1 įveikė Lenkijos Suvalkų „Wigry“ klubo jaunuosius futbolininkus. Varžybų šeimininkai „McDonald‘s“ komanda rungtynėse dėl penktos vietos po labai atkaklios kovos 1:3 nusileido Vilniaus FM komandai.

Galutinė komandų rikiuotė šioje amžiaus grupėje:

 1. FC „Daugava“ (Daugavpils, Latvija).
 2. Vilniaus BFA.
 3. FM „Žalgirietis“ (Vilnius).
 4. „Wigry“ (Suvalkai, Lenkija).
 5. Vilniaus FM.
 6. „McDonald‘s“ (Vilnius).
 7. FM „Ąžuolas“ (Kaunas).
 8. FC „Super Nova“ (Incukalns, Latvija).
 9. 9-10 FC „Dinamo“ (Riga) ir FC „Super Nova“ (Sigulda).

Turnyras išsiskyrė dar ir tuo, jog turnyro metu buvo pasiektas Lietuvos sunkiausios futbolininko aprangos rekordas – šou programos dalyviai senovės istorijos klubo mylėtojų klubo „Antikos karys“ riteriai ne tik demonstravo įspūdingas senovės riterių kovas, bet ir su įspūdingo svorio šarvais žaidė futbolą, o vieno iš riterių apranga svėrė net 34,2 Kg !!!

Na, o vienas iš turnyro žiūrovų dešimtmetis berniukas Gustas Grabažys laimėjo įspūdingą „McDonald‘s“ iniciatyvos „Į aikštę su futbolo žvaigžde“ prizą – kelionę į Brazilijoje vykusį Pasaulio futbolo čempionatą, kurio metu į aikštę prieš rungtynes išvedė Olandijos rinktinės futbolo žvaigždę Bruno Martinsą !!!