Vaikai šoka Alefootball stail

Vaikai šoka Alefootball stail

Pirmasis tarptautinis vaikų futbolo turnyras „McDonald‘s Cup“ vyko dvejose amžiaus grupėse ir jo nugalėtojais tapo Latvijos komandos: 2005 ir 2006 metų gimimo vaikų amžiaus grupėse pirmąsias vietas laimėjo Rygos „Super Nova“ futbolo klubo vaikų komandos. Sostinės LFF stadione vykusio tikro vaikų futbolo maratono metu buvo sužaistos net 30 rungtynių, kuriose savo jėgas išbandė 18 vaikų futbolo komandų iš Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Suvalkų (Lenkija), Rygos, Siguldos, Garkalnės (Latvija).

Geriausiai iš Lietuvos komandų turnyre pasirodžiusi Vilniaus FM (treneris – E. Malkevičius) komanda 2005 m. vaikų gimimo amžiaus grupėje tik varžybų finale 0:1 nusileido Rygos klubo „Super Nova“ atstovams. Treti šioje amžiaus grupėje liko kito Latvijos klubo FS „Garkalne“ atstovai.

2006 metų gimimo vaikų komandų turnyre be varžybų nugalėtojų Rygos „Super Nova“ komandos ant prizininkų pakylos dar lipo antrąją vietą užėmę Kauno FM „Ąžuolas“ ir treti likę kaimyninės Latvijos miesto Siguldos „Super Nova“ atstovai. Sostinės „McDonalds“ komanda kaip ir metais vyresnių vaikų amžiaus grupėje taip pat liko ketvirta.

Vaikų futbolo šventės puošmena tapo turnyro geriausių žaidėjų dvikova tarp geriausių Lietuvos ir turnyro dalyvių užsieniečių komandų žaidėjų. Čia komandos apsikeitė pergalėmis: 2005 metų gimimo vaikų amžiaus grupėje lietuviai 2:1 nugalėjo turnyro žvaigždes užsieniečius, o 2006 metų grupėje turnyro žvaigždės iš užsienio 4:1 savotiškai atsirevanšavo geriausiems lietuviams.

Be atkaklių dvikovų sporto aikštelėje turnyro dalyviams ir žiūrovams netruko ir kitų smagių pramogų. Apie 200 jaunųjų futbolininkų atliko originalią šokio kompoziciją „Ale Football Style“, žiūrovai smagiose rungtyse rungėsi dėl turnyro rėmėjų įsteigtų prizų demonstruodami savo vikrumą ir futbolininko įgūdžius.